کندو عسل

هندسه ای پایدار از هنر و معماری

کندو عسل

هندسه ای پایدار از هنر و معماری

کندو عسل
آخرین نظرات
  • ۲۴ شهریور ۹۷، ۱۱:۰۶ - دستگاه جوجه کشی
    its nice
  • ۲۳ شهریور ۹۷، ۱۹:۴۵ - وب سایت انکوباتور
    عالی بود

۴ مطلب در فروردين ۱۳۹۳ ثبت شده است

در این سایت میتونید شکل های ایکونیک تقریبا در رابطه با هر موضوعی که میخواید پیدا کنید و تو کارهای گرافیکی و پروژه هاتون استفاده کنید . فقط اگر قبلا تجربه ی استفاده از این آیکون هارو دارید احتمالا میدونید که فرمتشون png هستش و این فرمت تقریبا تو هر برنامه ی گرافیکی قابل استفاده است . برای اطلاعات بیشتر خوبه که بدونید طراحی این آیکون ها از لحاظ گرافیکی به روزه و اصطلاحا این آیکون ها "flat" هستند .

کلیک کنید 


 

  • محمدرضا نقی زاده

در این شیت ها به بررسی برنامه ی فیزیکی برای جمیعت پشتیبان تقریبا فرضی پرداخته شده که برای این منظور باید نوع فضاهای کاربری ، ترکیب جمیعت کاربر ، متراژ فضاها به صورت تقریبی ( البته با مطلعه ) و اندازه های استاندارد مورد بررسی قرار میگرفت .

در شیت اول به دانه بندی ( نوع فضاهای کاربری و تعداد آنها و استفاده جمیعت از آنها ) و در شیت دوم به دسترسی های فضایی ، اندازه گذاری ها و ایده های کوچک برای فضا ها پرداختم .


  • محمدرضا نقی زاده

در این اینفو گرافی کاروانسراهای ایران رو تو نقشه مشخص کردم .

روش ایجاد این نقشه هم شبیه مطلب قبلی هستش .


  • محمدرضا نقی زاده

جیمز ویگنال یک انیماتور و طراح موشن گرافیک ساکن لندن است. او با دریافت جایزه تفنگداران جوان در سال 2012 به عنوان یکی از استعداد های بزرگ انگلیس شناخته شد. او دوست داشت چه چیزی را بداند؟ "خیلی طرح هایم را دوست نداشته باشم."

او می گوید: « لاجرم مشتری، تغییر می خواهد و لاجرم شما فکر می کنید که آنها چیزی از طراحی نمی فهمند. شغل شما این است که بهترین کار را برای مشتری ایجاد کنید. نه این که بهترین کار را برای قرار دادن در مجموعه آثار خود ایجاد کنید. البته در مواردی نیز شما و مشتری مانند هم فکر می کنید و در نهایت کاری طراحی خواهید کرد که هم می توانید با افتخار، آن را روی سایتتان قرار دهید و هم می تواند اجاره دفترتان را پرداخت کنید. اما این موارد به ندرت پیش می آیند.

فرای هر کار خارق العاده ای که در وب سایت یک طراح می بینید، بیش از 10 کار وجود دارد که شما نمی بینید ولی او ب آن ها خرج خود را درآورده است. هنگامی که کار را به مشتری، رئیس یا کارفرما تحویل دادید و او را خوشحال کردید، می‌توانید تغییراتی را روی آن انجام دهید و آن را به حالتی برسانید که خودتان می پسندید و آن را در سایتتان قرار دهید.


 جیمز ویگنال می گوید: « پیش زمینه ذهنی من با شما تفاوت دارد. من بر خلاف شما که مدرک هنر دارید، لیسانس مهندسی دارم.» او ادامه می دهد:« اما در ادامه می توانیم یکسان باشیم. اولین چیزی که هنگام ورود به یک کار باید رعایت کنید این است که کمی فروتنی داشته باشید.»

«تعدادی از هم دوره ای های من تصور می کردند به خاطر افتخاراتی که به دست آورده اند آنها هدیه خداوند به بشریت هستند. اما اشتباه می کردند. همیشه کسی هست که از شما بهتر باشد. کارفرمایان نیز وقتی برای نگرش های متکبرانه ی شما ندارند. آنها نیاز به افرادی دارند که بتوان به راحتی با آنها کار کرد."برگرفته شده از yaghout.blog.ir

  • محمدرضا نقی زاده